Emekli Olan Fen İşleri Müdürümüze Uğurlama

Emekli  Olan Fen İşleri Müdürümüze Uğurlama

Belediyemizde 33 yıl hizmet veren Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan Mehmet Zeki DEMİROĞLU’u emekliye ayrılmasından dolayı, Başkanımız Adnan ÖZBALABAN Tarafından Uğurlandı.

 
Fen işleri Müdürü Mehmet Zeki DEMİROĞLU emeklilik sevinç ve hüznünü arkadaşları ve Başkan Özbalaban ile birlikte paylaştı .Demiroğlu önce Başkan Özbalaban’ı makamında ziyaret edip veda ederken, birimleri de tek tek dolaşarak vedalaştı.


Başkan Özbalaban ise, Demiroğlu’nu kutlayarak," Kendisinin Fındıklı Belediyesine olan katkılarına teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonraki emeklilik hayatında önce sağlık sonrada mutlu bir gelecek yaşamasını temenni ediyorum."dedi.


Mehmet Zeki DEMİROĞLU, "Daha dün gibi Fındıklı Belediyesine ilk başladığım günü hatırlıyorum. Üzerinden yıllar geçti. Ve emeklilik günüm geldi. Bugün burada iki duyguyu bir arada yaşıyorum. Hem arkadaşlarımdan ve işimden ayrılıyor olmanın hüznünü yaşarken, bir yandan da emeklilik hakkımı almanın mutluluğunu ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne 20 yıl boyunca beraber çalıştığımız Aydın BALABAN’nın atanmasından dolayı mutluluk yaşıyorum.dolayısıyla başarılarının devamını diliyorum."dedi.

 

Copyrigt © 2017 fındıklı belediyesi