Haberler, Kültür Sanat|

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanımız Mehmet Murat Çalık ile birlikte Fındıklı’daydı.
Selvi Kılıçdaroğlu beraberindekilerle birlikte, Yardımseverler Derneği, Halkın Bakkalı, Meci Tarım Parkı, Gündüz Çocuk Konukevi, Meci Emek Evi, ilçemizin tek kadın muhtarı olan Çınarlı Muhtarı Nuriye Özbek, depremzede aileler ve Köroğlu ailesine taziye ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerin ardından Beylikdüzü Belediyesi ile organize edilen ‘Beslenme Saati’ etkinliği ile Viya Kafe’de anne ve çocuklarımızla buluştu. Çocuk Koromuzun eserler seslendirdiği ve hediyelerin dağıtıldığı etkinliğin ardından Aydın Boysan Sosyal Tesislerinde iftar programı gerçekleşti. İftar sonrası Belediye Başkanımız Ercüment Çervatoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanımız Mehmet Murat Çalık ve Selvi Kılıçdaroğlu’nun konuşmalarının ardından program sona erdi.
Kıymetli ziyaretleri ve destekleri için Selvi Kılıçdaroğlu’na, Mehmet Murat Çalık’a ve misafirperverlikleri için Fındıklı halkına teşekkür ediyoruz.

Comments are closed.

Close Search Window