Haberler, Kültür Sanat|

Belediye Başkanımız Ercüment Şahin Çervatoğlu göreve geldiğinde kendisine tebrik için yollanan çiçekleri satışa çıkartarak öğrencilere burs vermişti. Yine yaptığımız iki etkinliğin gelirini ihtiyaç sahibi aile ve öğrencilere ulaştırdık.

13 Aralık 2019 tarihinde 30 kadından oluşan Fındıklı Belediyesi Kadın Korosu konserinin geliri gerek konser bileti satışlarından, gerekse bağışçıların katkıları sonucu 16.315 TL oldu. Bu miktarın 8.315 TL’si konser hazırlıkları ve teknik altyapısının oluşturulmasına harcanırken geriye kalan 8.000 TL ise Kadın Korosundan dört, Fındıklı Halk Meclisinin belirlemiş olduğu üç, toplam yedi kişilik komisyon tarafından ihtiyaç sahibi aileler belirlenerek, 8 aileye 1000’er TL olarak ulaştırıldı.

31 Aralık 2019 günü ise yılbaşı etkinliğimizde ilçe esnaflarından hediyelerin verildiği bir çekiliş organize etmiştik. 270 hediyenin bulunduğu çekilişe katılım için 10 TL’ye kitap ayracı satılmıştı. Satış sonu elde edilen 7500 TL, burs için Fındıklı Belediyesi’ne başvurusu bulunan 22 öğrenciye ihtiyaç tespiti yapılarak ulaştırıldı.

Comments are closed.

Close Search Window